Novinky

01.01. - RIP Korunní 106

V současné době HooDoo club na adrese Korunní 106 už není...o dalších plánech se určitě včas dozvíte!

více

12.12. - Předprodej lístků na ZNK vánoční party v HooDoo

Vstupenky v předprodeji na ZNK vánoční party, která proběhne 20.12. můžete zakoupit za celkovou cenu 250CZK zde:

http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=106151&code=TICKET&language=2&session_id=315407

 

Těšíme se, bude to velký!

více

09.12. - FUNKYJAZZ soutěž

Soutěž o volné vstupy na akci Funkyjazz 14.12. v HooDoo, voucher na bar za 500, CDs United Heads a Sato-San To, True Tea čaje a votvíráky je TADY!!
 
https://www.facebook.com/BuduRaditDokudBuduMoct/app_498661133493395

více

04.11. - FUSION party IV

15. listopadu 2013 se uskuteční v pořadí již čtvrtá a pro letošní rok poslední párty Fusion. Proto jsme si pro vás připravili opravdu třešinku na dortu, kterou pomyslně uzavřeme první sezonu na klubové scéně. Tou třešinkou je deep house mág, DJ a producent Mario Aureo z nedalekého Berlína zastupující značky jako např. Soulfooled, Yippiee, Jackmode, Colourful, Einmaleins a Bouq. Samozřejmě jsme velice rádi, že přijal naše pozvání na tuto undergroundovou noc a o to víc, že to bude Mariovo první vystoupení v ČR...

více

29.09. - 4.10. si nenechte ujít Drum Affection s MC Coppa!

                                       

více

17.09. - FUSION party vol.III

Již tento pátek odstartuje třetí pokračování undergroundové noci FUSION. Kdo holduje neotřelému zvuku tak si určitě přijde na své. Fusion III se odehraje tradičně, v nadmíru vhodném prostoru klubu HooDoo music club. Těšte se na pořádnou dávku poctivého housu, masivní zvuk Cerwin Vega, laser, visuals a hlavně skvělou atmosféru!

více

16.08. - Společně s o.s. Empathy Vás zveme na Wonderland festival 2013!

Drazí spolupařící,

rok se s rokem sešel a je opět operace Wonderland 2013. Pod taktovkou občanského sdružení Empathy pomalu ale jistě nabírá konkrétních podob a tak se sluší, Vás o jejím letošnímu průběhu blíže informovat.

více

30.06. - REKONSTRUKCE

Během července a srpna projde Hoodoo rekonstrukcí. V první řadě se vrátí tradiční řemeslo do míst kde bylo doma. A to instalací Vinohradského pivovaru! Dále se můžete těšit například na nová místa k sezení, toalety, desingové úpravy interieru a kdoví co vás ještě překvapí:)

Určitě budeme informovat o probíhajících pracích a v září se na Vás těšíme!

více

07.06. - MIDWOODER, INSECT ELEKTRIKA a AITCHER CLARK jen pro Vás v HooDoo!!!

To nejlepší ze soudobého deep and dark minimal techna ke slyšení v HooDoo!!! Navíc speciální lasershow od dobře známých UANDU TRIBE!!!
 

více

25.05. - Dope Stars Inc. se představí na Dark Future fest. vol. I

Festival je zaměřen na žánry Dark/Cyber/Gothic/Industrial s myšlenkou připomenout fakt, že již za rohem nás čeká kybernetická budoucnost.

Svůj pohled na svět vám představí různé kapely ze čtyř států.
 

DOPE STARS INC./IT/, DESDEMONA/PL/, TEZAURA/CZ/, TULI LINNA/RU/

více

19.04. - Mokum hardcore opět míří do Prahy! Buďte připraveni na COMMANDERS OF HARDCORE!

Legendární Dutch Gabber DJs! Mokum vs Cenobite!
 

více

16.03. - Happy 2nd Hooday!

Rok vyprchal jako poslední bublinka v dobře odstátém pivu a přišel čas natočit si další, druhé...


Dovolujeme si Vás pozvat na oslavu druhých klubových narozenin a to v sobotu 16.3. v 19 hodin a 30 minut! Gratulanty řádně podpoří kromě nějakých těch pochutin a popitin, také pečlivě vybraný výkvět pražské hudební scény.

Přijďte včas!
Večírek totiž rozjedou velmi talentované a rozhodně ne nezkušené funk`n`rollové Vepřové komety, které by jste si neměli nechat ujít! Tempo určitě nezpomalí projekt Pedro Zakatchku, kteří sami svou hudbu přibližují jako Techno Pop Electro Clash Disco Punk!

A pak už přijde na řadu pražská formace, kterou netřeba představovat, nesmrtelný band United Heads!
Večer se nám začíná pozvolna lámat a je třeba zlomit i hudbu. Půlnocí nás provede čechošvícarský projekt Radio A! Kapela která vznikla na popud českého bubeníka a muzikanta Petra Mikulíka a je obsazena profesionálními hudebníky ze všech koutů české scény. Jejich produkce je propojená od jazzu, přez reggae až do junglu s patrnými sklony k hc. To si nenechte ujít!
Po Radiu A Vás zcela jistě osloví bubenický guru české scény, který působí v několika jazzových i tanečních projektech. Nebude to nikdo jiný než Thom Herian z N.O.H.A a o doprovod na gramofony se postará královna českého drum and bassu BABE LN!
Rozhodně uctivě bude pokračovat velmi úspěšný DJ P.No a kdo dosud netančil, tak ho rozhodně rozhýbe electroswing v podání MC Dawe, DJ MNGL a Rudyho Browna na saxofon. Nebo náš rezidentní pražský tech-housový projekt SWEETSOUR.CZ


A jak bývá zvykem, ranní JAM Vás určitě taky potěší:)
 

více

17.01. - Nová pravidelná dancehall/reggae party od ledna 2013 v Praze!

PRAGUE MASSIVE, UNNU READY?! Už teď si můžete v diářích na rok 2013 zakroužkovat každý třetí čtvrtek v měsíci s poznámkou „Bring Back the Vibes!“

více

07.12. - SWEETSOUR TECHNO night vol.2 feat. DJ BOSS

Dj Boss. One of the best techno DJs from Europe. A real slovak techno legend.

více

22.11. - ALTERNATIVA 2012 /22.11.-24.11./

Skutečně zajímavá a progresivní muzika se nehraje jen v rámci jasně ohraničených žánrů. Alternativa přináší hudební dobrodružství, nečekaná žánrová setkání a hledání nových tvůrčích možností.
Díky festivalu ALTERNATIVA se v minulosti české publikum dočkalo mj. vystoupení saxofonisty Johna Zorna, zakladatele skupiny Pere Ubu Davida Thomase, britských Test Dept., slovinských Laibach, francouzských Art Zoyd, kultovní skupiny Magma v čele s bubeníkem Christianem Vanderem, legendy hnutí Rock In Oposition Univers Zero z Belgie či světoznámého avantgardisty Hectora Zazoua.
Přijďte si poslechnout unikátní hudební projekty z alternativní scény. 

Urs Leimgruber/Roger Turner (CH/GB) — sONaLeX & co (CZ) — Sergej Letov / Joe Karafiát (RU/CZ) — Longital a VJ Kufrik Brothers (SK) — 1724 (H/PL/A) — Milan Knížák, Opening Performance Orchestra, j.h. Phaerentz (CZ) — Gary Lucas, j. h. Michal Nejtek (USA/CZ) — Thymolphthalein (Aus/F) — Anna Zaradny (PL) — Cremaschi / Heenan / Vrba (USA/Ger/CZ) — The Remote Viewers (GB) — Gurun Gurun (CZ)

více

26.10. - Lahar - Debustrol - Tankard

Páteční nářez bude probíhat v tomto pořadí:

Doors 19:00

Lahar 20:00-20:35
Debustrol 21:00-21:45
Tankard 22:15 - 23:30

více

07.10. - DYING FETUS (usa) JOB FOR A COWBOY (usa) REVOCATION (usa) CEREBRAL BORE (uk)

Po přelomu tisíciletí se s deskami ‚Stop at Nothing‘ a ‚War of Attrition‘ zdálo, že DYING FETUS dochází dech, na což tvůrčí mozek kapely John Gallagher zareagoval, hokejovou analogií řečeno, stáhnutím sestavy na tři pětky, když zúžil sestavu na pouhé tři členy, a jako novou akvizici za bicí soustavu povolal na svoje kvality neznámého Treye Williamse. Tato „úsporná opatření“ obratem vrátila DYING FETUS ztracený šmrnc a v roce 2009 s albem ‚Descend into Depravity‘ opět neurvale vtrhli na vedoucí pozice brutal death metalového běsnění, které od té doby obhajují neúnavným koncertováním na tour a festivalech. Letošní deska ‚Reign Supreme‘ jenom podtrhla znovu nabytou formu těchto marylandských pionýrů míšení brutálních slamů a devastujících sypaček s kytarovou ekvilibristikou a vysloužila jim oslavné recenze a místo v čele dalších tour. 

Nenechte si ujít tuto show naživo!

více

28.09. - N:XTRA > special edition vol.3

Po prvních dvou vydařených, propařených nocích ve společnosti pánů Prolixe, Axioma a početnýho českýho djs supportu se mutližánrová klubovka N:Xtra vrací zpět na scénu a opět to bude velmi extra!
Live projects and DJs !!!

____________________________________________________________________________________________

HI-FI, Vložte kočku, VZG Crew, Noisebleed, Parallel Activity, Crash, Emphonic, Wsks, Flesh, Akrom, Unknown Particle DJs /Qydo, D:work, Papa/, Logick, Look, Koloch

více

27.09. - SWEETSOUR PARTY Vol.1 - The Techno Night

Ve spolupráci s projektem Sweetsour uvádíme 27. 9. 2012 první díl z připravované série akcí pod názvem Sweetsour – techno night. Hned v úvodu jsme na stage přizvali silnou sestavu v podobě proslulých postav české klubové scény, jimiž jsou djs Pavel Krejdl a Kaisersoze. Mladou krev a něžné pohlaví zastoupí velmi nadaná a dnes již dobře známá K.Sandra. Efectiv a Chuck zahrají výživný společný set, stejně jako rezidenti klubu Hoodoo a spolupořadatelé této party Chuckebono a Dave Spyra. Těšit se můžete na širokou škálu rovných beatů od tech-housu přes minimal až po industriální zvuky techna.

______________________________________________________________________________________________

Djs : Pavel Krejdl , Kaisersoze , K.Sandra , Dave Spyra and Chuckebono , Efectiv and Chuck

více

21.09. - Pražská formace United Heads pokřtí nové album, doprovodí je desítka djs!

V pátek 21.9.2012 pokřtí pražská kapela UNITED HEADS své nové album „PANTS DOWN!“. Večírek nabídne dvě scény, desítku DJs a řadu dalších hudebních hostů.

Desku PANTS DOWN! Pokřtí mimo jiné režisér Jakub Kohák 

více

19.09. - Prohibice nás nezastaví!

Dobrého piva máme dost a nově čepujeme i do panáků!

více

05.06. - Hoodoo bar na Klatovských pivních slavnostech

V sobotu 9.6. vyjíždíme spolu s našimy pivovary (Jihoměstský pivovar, P.U.B.) na Klatovské pivní slavnosti. Z tohoto důvodu bude klub uzavřen. Všechny milovníky piva tímto na pivní festival zvem. K ochutnání budou piva z malých regionálních pivovarů, speciality šumavské kuchyně, živá hudba a mnoho další zábavy:-)

více

27.04. - ČÁRY FEST 2012 - 1. PIVNÍ ČARODĚJNICKÝ SLET

Svátek pálení čarodějnic je každoročně pro všechny hudební nadšence signálem k návratu pod širý nebe. Dovolte nám vás tak srdečně pozvat na nový taneční festival na jihu Čech, ČÁRY FEST 2012, 4-denní mejdan, který se bude konat v úžasných prostorách Kempu Věšín u Příbrami od pátku 27.4. do úterý 1.5.2012.

ČÁRY FEST 2012, to bude multižánrová extra porce taneční hudby, pestrý hudební mix, který vám během všech čtyř festivalových dní a nocí nabídne více než 40 djských vystoupení. Těšit se můžete především na drumandbass, dubstep, breaky, hip-hop, ale na svý si přijdou i fanoušci klasickýho beatu od housíků až po tekno.

Kromě hudebního vyžití akce nabídne i jednu zajímavou specialitku. Všichni milovníci českého zlatavého moku se totiž můžou těšit na zvláště širokou nabídku 8 druhů piv těch nejrůznějších chutí a voltáže, které pro vás budeme točit ve spolupráci s Jihoměstským pivovarem a Pivovarem u Bulovky. ČÁRY FEST 2012 k vám tak letos poprvé přichází s podtitulem "1. PIVNÍ ČARODĚJNICKÝ SLET" a těší se na vás...
Kompletní info o akci najdete na webových stránkách - www.nwp.cz.

více

15.03. - Už to bude rok!

Tak je to tady...Váš Hoodoo club bude mít první narozeniny! Je to již rok, co se z bývalých prostor hlavního kvašení Vinohradského pivovaru stalo místo, kde mnoho lidí našlo co hledalo (a mnoho lidí ještě něco najde ve ztrátách a nálezech:)). Potkalo se u nás několik desítek skvělých, nebo alespoň opravdu nadšených interpretů všech žánrů a národností.
Rádi bychom Vám poděkovali za rok strávený s námi. A to pěkně po našem! Takže Připravily jsme pro Vás 3denní narozeninovou oslavu, která začíná ve čtvrtek 15.3. a končí 17.3. v sobotu.
Na podiu se vystřídají např. hi -fi, Bob Saint-Claire, Performing Tomatoes, DJ Czech, který léta tvořící zlámaniny ve Vancouveru, nebo MikkiM, který Vás rozláme live! V sobotu si odpočineme v bluesovým rytmu s Mr Martinem Krausem, The Q-Rats, David Murphy Band a hromadou hostů..
A protože to budou narozeniny, tak nebude chybět něco speciálního k jídlu a pití. I balónky nafoukáme:) a možná bude i ohňostroj!
 

více

02.03. - I want to be a hippie and I want to get stoned!

Teď ať zvedne ruku nebo radostně vyskočí ten, kdo se okamžitě chytil textu a usilovně začal hledat nafukovací kladivo! Legendární nizozemský label Mokum slaví 20 let existence a vyráží na „20 years Mokum Hardcore Annivarsary tour 2012“. Nejspíš je každému jasné, když si tohle čte v češtině, že poprvé v historii zavítá i k nám. Chystejte se na pátek 2. března do pražského klubu Hoodoo.

 

více

20.02. - Jak dopadla benefiční party pro Dogpoint a Devět životů?

Po odečtení nákladů byl zisk 17.400,- . Takže každé sdružení dostalo krásných 8.700,- 

 

Vyjádření DogPointu:

Všem moc děkujeme za party!

Za Dogpoint můžu rovnou říct, že peníze budou použity na pejsky z této kauzy:

http://www.dog-point.cz/kauza-limuzy 

 

Vyjádření Devět životů:

My taky děkujeme!

Penize nejspis padnou na operace kocky jmenem Deja Vu, ktera prisla o nohu a ted jeste prijde o ocas, neb ji omrzl

a odumrel (byla nekolik dni v mrazech venku zranena). Zbytek nechame na dalsi veterinarni vydaje...

http://devetzivotu.rajce.idnes.cz/Trinoha_Deja_Vu/

více

17.01. - Akualizace koncertů a akcí!

více

17.01. - Zimní edice Soundfeeru v Hoodoo!

nenchte si ujít!!!

více

10.01. - Nové fotky v galerii

Přidali jsme nové fotky z říjnové akce, více v galerii 22.10.2011 Raisedead, Tat, Dying Behind, F.A.King.

více

09.01. - Diskuze k akcím a fotogaleriím

Nově můžete komentovat akce a galerie přímo na webu. Přidejte se také k našim fanouškům na Facebooku.

více

.. - FUSION party vol.III

FUSION potřetí v HooDoo

více

.. - FUSION party vol.III

FUSION potřetí v HooDoo

více

.. -

Jaké atributy hledáte, když si chcete poslechnout kvalitní power metal? Vynikající zpěv s velkým rozsahem? Silné refrény a chytlavé vokální linky? Precizní kytarová sóla a ostré riffy? Dynamickou rytmiku? Epická aranžmá? Špetku progrese? Toto vše a mnohem víc vám představí americká skupina THEOCRACY na svých koncertech v Košicích (11. listopadu, Collosseum), Brně (12. listopadu, Melodka) a Praze (13. listopadu, HooDoo).

Bez velkého přehánění můžeme tvrdit, že tito Američané by mohli celou řadu evropských stylově spřízněných formací učit, jak správně tvořit klasický power metal. Zejména s příchodem sólového kytaristy, Vala Allena Wooda, je tvorba THEOCRACY rozšířená o novou dimenzi a nejnovější studiový počin, „As The World Bleeds“ (2011), i díky němu sbírá ta nejlepší hodnocení napříč hudebním světem. Kapela tak beze zbytku naplňuje všechny výše uvedené atributy power metalu. Navíc připočtěte mimořádný skladatelský um, cit pro rozsáhlé kompozice a schopnost složit text, který má hloubku. Ve výsledku získáte velmi věrohodnou představu o tom, jak vypadá aktuální tvář THEOCRACY.

více

Nejbližší akce

Novinky

01.01. RIP Korunní 106

V současné době HooDoo club na adrese Korunní 106 už není...o dalších plánech se určitě včas dozvíte!

12.12. Předprodej lístků na ZNK vánoční party v HooDoo

Vstupenky v předprodeji na ZNK vánoční party, která proběhne 20.12. můžete zakoupit za celkovou cenu 250CZK zde:

http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=106151&code=TICKET&language=2&session_id=315407

 

Těšíme se, bude to velký!

09.12. FUNKYJAZZ soutěž

Soutěž o volné vstupy na akci Funkyjazz 14.12. v HooDoo, voucher na bar za 500, CDs United Heads a Sato-San To, True Tea čaje a votvíráky je TADY!!
 
https://www.facebook.com/BuduRaditDokudBuduMoct/app_498661133493395

Nejnovější fotogalerie

Purgen (пурген)

1st Methlab Birthday Party

SOUNDFEER WINTER EDITION 2012

Drop Acid vol.1

SWD & Tobi & Fudy Live 4.2.2012

Benefit pro Dogpoint 9 životů

Festival Alternativa 2011

Raisedead, Tat, Dying Behind, F.A.King

Naše pivovary