Jak se naučit techniku intimní masáže doma

Jak se naučit techniku intimní masáže doma srp, 6 2023

Kupte si správné vybavení

Začínat se musí od začátku, takže první krok na cestě k osvojení techniky intimní masáže je pořízení správného vybavení. Nejdůležitější je vybavit se kvalitním olejem, který může být aromatický, nebo zcela bez vůně, podle jeho preference. Odolala jsem kouzlu oleje s vůní levandule, který na mě měl naprosto omamující účinek. Můj manžel měl ale pocit, že ho něco štípe za nos, bude asi alergický. Tak jsme se nakonec shodli na neutrálním oleji.

Taktéž byste měli vědět, že olej by měl být vždy teplý. Teplý olej je pro intimní masáž mnohem příjemnější a navíc usnadňuje klusivé pohyby rukou. Pro správnou teplotu oleje moje drahouška Veronika doporučuje vybavit se elektrickým ohřívačem oleje. Zprvu mi přišlo zvláštní, ale musím přiznat, že teplý olej je pro intimní masáž opravdu mnohem lepší.

Věnujte se správné přípravě

Přeberte hlavní roli a zajistěte, aby vaše ložnice připomínala relaxační místo plné pohody. Zhasněte světla, zapalte svíčky, pustěte relaxační hudbu a především, zkontrolujte teplotu v místnosti. Měla by být ideálně kolem 24-26 stupňů, tak aby vás během masáže nepřepadl zimomřivý pocit.

Nezapomeňte, že součástí přípravy je i správné naladění vašeho těla a mysli. Trochu meditace nebo dechových cvičení může udělat divy.

Moje první kroky v intimní masáži

Nejtěžší na celé této cestě bylo udělat první krok. Když jsem se poprvé rozhodl, že se naučím techniku intimní masáže, tak jsem byl doslova mimo svou komfortní zónu. Ale pak mi došlo, že nejlepsím způsobem, jak se cokoliv naučit, je prostě to zkusit.

Samozřejmě, první pokusy nebyly zdaleka dokonalé. Ale právě chyby nám pomáhají se zlepšovat. A tak jsem nehodlal vzdát a pokračoval v tréninku. Po pár týdnech jsem si všiml, že se mi technika intimní masáže začíná pomalu zlepšovat. A to mi dodalo další odhodlání.

Správná technika a různé druhy dotyků

Intimní masáž vyžaduje odlišné druhy dotyků. Některé jsou jemné a něžné, jiné zase silnější a výraznější. Správná technika spočívá v tom, že dokážete kombinovat tyto dva typy dotyku a přizpůsobit je na potřeby a preference vašeho partnera. A nebojte se experimentovat! Nebojte se překročit hranice svých zvyků.

Ale co je důležité - komunikujte! Komunikace je klíčem k úspěchu, co se techniky intimní masáže týče. Vyjádřit své přání a pocity je naprosto zásadní.

Importance relaxace a dýchání

I když to může znít jako klišé, dýchání hraje při intimní masáži klíčovou úlohu. Relaxační dýchání je nejpřirozenější technika, kterou můžete během intimní masáže využít. Když se naučíte správně dýchat, dokážete lépe kontrolovat své pocity a prohlubovat relaxační efekt masáže.

A nemějte strach se něčemu smát. Smích je nejlepší lék a při intimní masáži může nejen uvolnit napětí, ale i uvolnit tělo a mysl.

Aplikace v praxi a sdílení zkušeností

Po měsíci intenzivního tréninku jsem se rozhodl, že je čas své nově nabyté dovednosti aplikovat v praxi. A tak jsme jednoho večera začali s Veronikou zkoušet nové techniky a triky, které jsem se naučil. Bylo to úplně nové dobrodružství a pro oba z nás to byla úžasná zkušenost.

Po několika týdnech praxe jsem se rozhodl své zkušenosti sdílet s ostatními a začal jsem psát o tom na svém blogu. Reakce byly naprosto úžasné! Spousta lidí mi napsala, jak se jim líbí moje články a jak jim moje rady pomáhají zlepšovat své dovednosti v oblasti intimní masáže.

Naučit se techniku intimní masáže doma bylo pro mě skvělé dobrodružství. Doufám, že mé zkušenosti a rady pomohou i vám na vaší cestě.