Jak se vyhnout nepříjemnostem při BDSM masáži

Jak se vyhnout nepříjemnostem při BDSM masáži čec, 28 2023

Čemu se vyhnout před BDSM masáží

V momentě, kdy se rozhodnete prozkoumat svět BDSM masáže, musíte mít na paměti několik základních pravidel. První a nejdůležitější z nich je, že bezpečí musí mít absolutní prioritu. Jak jsem se naučil, i nejnevinější zábava může skončit nepříjemně. Nemusíme jít daleko pro příklad, jednou jsem byl ve společnosti přátel a rozhodli jsme se vyzkoušet novou hru. Měli jsme s sebou provaz a rozhodli jsme se, že jeden z nás bude svázaný a ostatní se ho budou snažit uvolnit. Nakonec jsem skončil se zlomeným prstem a velmi bolestivou zkušeností. Takže tip číslo jedna: Vždy myslete na bezpečí.

Bezpečnostní opatření při BDSM masáži

Pro praxi bezpečné BDSM masáže existují nějaké postupy, které je dobré dodržovat. Je důležité mít vždy po ruce něco, čím můžete rychle přestřihnout provaz, pokud se něco pokazí. To by mohl být nůž or nůžky, ale raději bych doporučil záchranné nůžky s zaobleným koncem - ty nepoškodí kůži. Dále je důležité, aby provazy nebyly příliš těsné a neomezovaly průtok krve. Pamatujte, že ideální je, když je provaz pevný, ale ne moc těsný. Potíže s průtokem krve mohou vést k vážným zdravotním problémům.

Rozumění preferencím partnera

Držet se samé linie, je třeba říci, že je důležité znát preference svého partnera. Každý má své unikátní limity a preferencí, které je třeba respektovat. Ačkoli může být sexy vzít kontrolu a tester hranice svého partnera, musíme si být vždy vědomi jeho svolení. Pokud se partner cítí nepohodlně, je třeba okamžitě přestat. Nyní se to může zdát jak samozřejmost, ale v praxi je to někdy složitější, než se zdá.

Bolest aneb hranice rozkoše

Nyní se dostáváme k hlavnímu tématu - bolesti. Mějme na paměti, že ne všichni lidé mají rádi bolest. Dokonce i ti, kteří ji zahrnují do svých sexuálních praktik, mají své limity. Můj přítel, například, miluje lehké škrábání, ale s náklonností k bití se vůbec neztotožňuje. Je důležité se těchto hranic vždy držet. Vše má být ve jménu potěšení, nikoli ve jménu fyzického utrpení.

Komunikace je klíč

Dalším důležitým faktorem je komunikace. Před začátkem se ujistěte, že obě strany vědí, do čeho jdou. Diskutujte o svých hraničních liniích, fantaziích a o tom, co od sebe můžete očekávat. Pokud je to vaše první zkušenost s BDSM, je dobré mít bezpečné slovo. Toto slovo je signalizací pro druhou stranu, aby okamžitě zastavila všechny aktivity.

Pozitivní myšlení a ideální atmosféra

Poslední bod, ale rozhodně ne nejdůležitější, je neustálé pozitivní myšlení a nastavení dokonalé atmosféry. Je to mudra, které jsem se držel celý svůj život a které mi doporučil můj dědeček: "Radovane, pozitivní myšlení může otevřít dveře k nejlepším možnostem." Co se týče atmosféry, je důležitá volba správné hudby, světel a dokonce i vůně. Doporučuji vždy mít několik svíček a vonných tyčinek. Ty mohou vytvořit relaxační a intimní atmosféru.

Vztah BDSM a péče o tělo

Na závěr bych chtěl dodat, že praktikování BDSM může být výbornou formou sebeobsluhy a péče o tělo, pokud to děláte správně. Po intenzivní seanci je dobré dopřát svalům nějaké osvěžení, třeba pomocí masážního krému nebo gelu. Přináší to úlevu a zároveň poskytuje skvělou příležitost k prohloubení intimacy s partnerem. A pokud jde o mne, upřednostňuji levandulový masážní olej - má zklidňující vůni a účinek na tělo i mysl.