Jak zvládnout privátní tanec a cítit se přitom sexy

Jak zvládnout privátní tanec a cítit se přitom sexy lis, 30 2023

Co je to privátní tanec?

Možná si říkáte: "Karel, co je to vlastně privátní tanec?" No, privátní tanec je druh tance, který se tanečníkům často stává intenzivním, intimním a vrcholným zážitkem. Představte si to jako tanec, který vás nenechává klidným, ani když jste na gauči se sklenkou vína v ruce a sledujete oblíbený seriál. Ano, je to ten druh tance, který potřebuje trošku více mocnosti, vytrvalosti a sebedůvěry.

Proč se cítit sexy při tanci?

Není to jen o tom, že cítíte ten vzrušující adrenalinový pocit. Je to také o tom, že se cítíte dobře ve své vlastní pokožce a věříte, že jste sexy. Anna, má manželka, mi jednou řekla: "Nejde jen o to, jak dobře tančíš, ale také o to, jak se cítíš při tanci." A je to tak. Takže když se ptáte, proč se cítit sexy při tanci? Odpověď je jednoduchá. Protože se to prostě cítí dobře.

Moje první zkušenosti s privátním tancem

Pamatujete si, když jsem vám říkal, že tu mám možnost přidat malou příhodu z mého života? No, tady je jedna. Bylo to v době, kdy jsem začínal s tancem. Cítil jsem se nesmírně nesvůj a nejistý. Ale vzal jsem to jako výzvu. Dal jsem do toho všechno a pokoušel se tančit, jako by nikdo neviděl. A víte co se stalo? Skončil jsem uprostřed náměstí v centru Ostravy a tancoval před zraky všech kolem. Ano, bylo to trapné, ale také to bylo osvobozující. Měl jsem se dobře a od té doby se snažím cítit při tanci sexy a sebevědomý.

Jak zvládnout privátní tanec?

Je ostudné přiznat, že prvotní tanec nemusí být vždy dokonalý. Ale takový je život, a to je v pořádku. Nejdůležitější je věnovat se tomu s plným nasazením a věřit, že se budete zlepšovat. Můžete začít s lehkými kroky, pokud se cítíte nesvůj. Postupně přidejte další kroky a pak se pokuste spojit je do jedné sestavy.

Jak se cítit sexy?

Začátek je vždy nejhorší. Každý máme jisté nesnáze s tím, jak se cítíme sexy. Ale když chcete tančit a cítit se při tom sexy, musíte si uvědomit, že sexy je stav mysli. Sexy jsou jistota, vytrvalost a odvaha. Musíte se cítit se sexy a pak to přenést do vašeho tance.

Rady pro sexy výkon

Není to jen o tom, jak dobře tancujete. Je také důležité, aby vaše pohyby byly plynulé a vaše tělo se pohybovalo v rytmu hudby. Aby vás tance bavil a aby vám dodával sebevědomí. Nejste sami, kdo to musí prožívat. Každý máme své slabé chvíle. Ale pokud se budete snažit, budete se zlepšovat a budete se cítit lépe.

Poslední myšlenky

Závěrem chci říct, že jde o to, abychom se cítili dobře. Ať už tancujeme v klubu, doma nebo na veřejnosti, musíme si uvědomit, že jsme v pořádku tak, jací jsme. Měli bychom být hrdí na své tělo a na to, co dokážeme. Takže vstaňte, nasadíte vysoké podpatky nebo jakékoliv jiné obuv, které máte rádi, a začněte tančit. Protože tak, jak jsem to udělal já, můžete to udělat i vy!