Senzuální masáž v Praze: Tipy a triky

Senzuální masáž v Praze: Tipy a triky říj, 8 2023

Úvod do senzuální masáže

Když se řekne senzuální masáž, mnoho z nás si vybaví něco intimního, erotického a možná trošku zakázaného. Ale opak je pravdou. Senzuální masáže jsou speciální formou tělesné terapie, která slouží k uvolnění těla i mysli, k navození hluboké relaxace a regenerace energie. Představují kombinaci různých technik masáže, jak kalifornské, tak tantrické, s důrazem na citlivé a intimní doteky. A samozřejmě, senzualita tady hraje klíčovou roli. Proto jsou u nás tak oblíbené, tak jdeme na to!

Výběr vhodného salónu v Praze

V Praze najdete nespočet salónů specializovaných právě na senzuální masáže. Zásadní je věřit svému instinktu a zdravému rozumu při výběru vhodného místa. Ne každý salón, který propaguje senzuální masáže, skutečně poskytuje seriózní a kvalitní služby. Při výběru dbejte hlavně na pohodlí, otevřenou a přátelskou atmosféru, odbornou způsobilost a kvalifikaci masérů či masérek a samozřejmě na hygienu. A ještě jedna rada - nechte se vést referencemi ostatních zákazníků, které mohou napovědět mnohé. Naše hlavní město je plné skvělých míst pro senzuální masáže. Nebáli bychom se tedy říci, že Praha je tak trochu mekkou senzuálních masáží!

Průběh senzuální masáže

Jak se taková senzuální masáž vlastně odvíjí? Na začátku je důležitá důvěra mezi klientem a masérem či masérkou. Masáž by měla probíhat v bezpečí a pohodě, klient by se měl cítit uvolněně a bezpečně. Před samotným zahájením masáže je vhodné projít s masérem či masérkou vaše očekávání, přání, hranice a možné kontraindikace. Masáž je pak provedena za použití kvalitních olejů, které jsou někdy i smísené s esenciálními oleji pro větší relaxaci a léčebné účinky. Někdo by mohl tvrdit, že to zní dost intenzivně a že má pravdu. Ale co je na tom špatného?

Benefity senzuální masáže

Senzuální masáž není jen o potěšení a relaxaci, přestože jsou to skvělé výsledky. Tato forma masáže může přinést mnoho dalších benefitů. Mezi ně patří snížení úrovně stresu, zlepšení kvality spánku, zkvalitnění sexuality, podpora cirkulace krve a lymfy, detoxikace organismu, uvolnění tělesných blokád a další. Může dokonce pomoci posílit vztah mezi partnery. Myslím, že to už stojí za vyzkoušení, co říkáte?

Kurzy senzuální masáže pro páry

Co je lepší, než nechat se rozmazlovat profesionálním masérem či masérkou? No přeci rozmazlovat svého partnera nebo partnerku právě vy sami! Kurzy senzuální masáže pro páry jsou skvělou příležitostí, jak si vzájemně prohloubit svůj vztah, naučit se nové techniky a triky, užít si společně něco nového a svůj intimní život posunout o kousek dále. Já a moje žena jsme takový kurz testedli a musím říci, že to byla jedna z nejlepších investic, jaké jsme kdy udělali do našeho manželství. Opravdu vřele doporučuji.

Senzuální masáž pro ženy

Senzuální masáže nejsou jen pro muže! Naopak, pro ženy mohou být senzuální masáže ještě intenzivnější a hlubší zážitek. Senzuální masáž pro ženy respektuje její specifika a potřeby. Je zaměřena na celé tělo, včetně prsou a intimních partií, ale je provedena s úctou a citlivostí k ženskému tělu. V Praze můžete navštívit ženské kurzy senzuální masáže, kde se naučíte techniky a triky, jak se o sebe postarat, uvolnit tělesné blokády a užít si vlastní tělo naplno. Máte odvahu vyzkoušet něco nového a objevit skryté hloubky své sexuality?

#MeTime: relaxace doma

A co když se cítíte trochu stydliví a chcete si užít benefitů senzuální masáže v pohodlí a soukromí svého domova? To je také možné! Kurzy senzuální masáže jsou často nabízeny i online, takže se můžete naučit potřebné techniky a triky kdykoliv a kdekoliv. Procvičování na svém partnerovi či partnerce může být zábavnou a intimní aktivitou. Dále můžete použít speciální masážní oleje a esenciální oleje pro domácí senzuální masáže, které můžete zakoupit v mnoha obchodech i online. Toto je skvělá příležitost pro vás oba, jak se naučit něco nového a prohloubit váš vztah. A třeba, když budete chtít, ukáže vám to i naše Lojza, která je ve všem tak šikovná!