Rozluštění tajemství nuru masáže

Rozluštění tajemství nuru masáže lis, 5 2023

Rozluštění tajemství nuru masáže

Počátky nuru masáže: Japonsko a jeho vzrušující záhady

Když slyšíme o nuru masáži, naše mysl se často teleportuje do tajemného východu, konkrétně do Japonska, kde tato forma masáže vznikla. Ale copak víme o tom, jak se všechno začalo? Slibuji vám, neničím žádné protokoly když řeknu, že nuru masáž má své kořeny v parcele plné smyslnosti a erotiky. Ať už máte život pokrytý v pohodovém rytmu nebo jste jako já, matka se spoustou povinností a pes Rolf, který vám trpělivě naslouchá při vašem děkovačkám, nuru masáž nám nabízí zajímavý únik z běžného života.

Nuru masáž: Jak to funguje?

Nuru masáž může být opravdové dobrodružství. Ale jak vlastně funguje? Jak jsem již zmínila, nuru masáž pochází z Japonska a slovo "nuru" v překladu znamená "kluzký". A právě kluzkost je jedním z klíčových bodů této masáže. Jakmile jste oba nazí (ano, jak masér, tak vy), aplikuje se speciální gel zvaný Nuru gel. Tento gel je založený na mořských řasách a jeho hlavním úkolem je zajistit dokonalý kluz během masáže. No, možná je to trochu divné, ale věřte mi, je to zábava!

5 důvodů, proč vyzkoušet nuru masáž

Nuru masáž není jen o erotice, je také o relaxaci a uvolnění. Ale ještě než se rozhodnete skočit do tohoto dobrodružství, dovolte mi sdělit vám pět důvodů, proč byste měli dát nuru masáži šanci.

  • Je to zábava.
  • Je to relaxační.
  • Pomáhá zbavit se stresu.
  • Zlepšuje krevní oběh.
  • Posiluje intimitu i komunikaci s partnerem.

Jak se připravit na nuru masáž?

Věřte mi, nuru masáž není jako jiné masáže, kde jen tak ležíte a necháte se hýčkat. Má to trochu "šťávy". Ale nezoufejte, mám pro vás pár tipů, jak se na tuto masáž připravit.

Nuru masáž a mýty: Rozlouskněme je

Stejně jako u mnoha jiných věcí, i u nuru masáže existují různé mýty. Dovolte mi vám pomoci je rozlousknout. První mýtus praví, že nuru masáž je jen pro muže. Lol, vůbec ne! Nuru masáž je určena pro každého, bez ohledu na pohlaví nebo sexuální orientaci. Další mýtus naznačuje, že nuru masáž je jen o sexu. No, toto je trochu složitější. Ano, nuru masáž je smyslná a může být velmi intimní, ale nemusí to nutně vést k sexu. Je to o propojení a relaxaci, ne jen o samotném zvrchovaném akty.

Osobní zkušenost: Moje první nuru masáž

S 40% šancí se to stalo! Ano, i já jsem se odhodlala vyzkoušet nuru masáž a mohu potvrdit, že to byl opravdu zážitek. Bylo to trochu zvláštní, ale v dobrém slova smyslu. Cítila jsem se neuvěřitelně uvolněná a svěží. Ráda bych vám řekla více o mé zkušenosti, ale víte co? Myslím, že byste to měli vyzkoušet sami. Dokud to nezažijete, nebudete opravdu vědět, o co jde.

Na závěr bych chtěla říci, že nuru masáž je něco, co by stálo za to vyzkoušet. Je to zábava, je to relaxační a je to něco, co vás může dostat z vaší komfortní zóny. Tak proč to nevyzkoušet?