5 tipů, jak si užít milking table masáž v Praze

5 tipů, jak si užít milking table masáž v Praze zář, 10 2023

První kontakt s masážním stolem

Víte, co je to milking table masáž? Já, Otakar, jsem se o tom dozvěděl poměrně nedávno a hned jsem se rozhodl to vyzkoušet. Nevěděl jsem vůbec, co mě čeká. Vsadím se, že když jsem se poprvé setkal s masážním stolem, vypadalo to jako z nějakého sci-fi filmu. Něco jako "Osobní setkání s UFO", ale asi tak třikrát záhadnější. Velký stůl, speciálně upravený pro maximální pohodlí klienta, mi zpočátku připadal jako něco napůl ošklivého a napůl fascinujícího, avšak začal jsem brzy chápat jeho nezbytnost.

Výběr správného masérky... neboli jak se vyhnout nesnázím

Při výběru správné masérky pro masáž na milking table je třeba uvážit spoustu věcí. Bez ohledu na to, jak se mi líbila její fotka na internetu, nebo jak milým hlasem mi odpovídala na telefónu, důležité bylo zjistit, zda má odpovídající výcvik a zda je mi sebou skutečně pohodlná. Naštěstí v Praze je spousta profesionálních masérek, a tak jsem měl široký výběr. Volba padla na jednu mladou dámu, která byla nejen krásná, ale skutečně ovládala své řemeslo na jedničku.

Masážní oleje... s nimi to teprve začíná

Nemyslete si, že jsem začínal hned s nejkvalitnějšími masážními oleji. První, co jsem si uvědomil, bylo, že olej, který používají v supermarktech, na to není. Ale i já, Otakar, musel někde začít, že? Moje první zkušenost s masážním olejem byla taková, no řekněme, zvláštní. Ale od té doby jsem se hodně poučil. Teď už vím, že masérka musí být schopná smísit dokonale aromatické oleje tak, aby byla jakákoliv masáž na milking table ultimátním zážitkem.

Ambiance...protože atmosféra je vše

Když jsem poprvé vstoupil do prostoru určeného pro masáž na milking table, vzpomněl jsem si na svého syna Lojzu. Tento malý chlapeček umí vdechnout do prostoru neskutečnou energii. A to přesně je to, co potřebuje místnost pro milking table masáž! Musí být plná pozitivní energie a myslím, že mě taková atmosféra opravdu nabíjí. Kromě toho musí být místnost dobře osvětlená a zároveň dostatečně přítmná, aby klient nepociťoval jakékoliv nepohodlí.

Co dělat před masáží

Jakmile jsem byl seznamován s prostředkem, které mi mělo poté poskytnout jeden z nezapomenutelných zážitků mého života, bylo mi řečeno, co dělat před samotnou masáží. Bylo mi důrazně doporučeno, abych byl předem hydratovaný, protože tohle je klíč k opravdu dobré relaxaci. Kromě toho mi bylo také řečeno, že bych měl přijít s čistým tělem a pokud možno uvolněnou myslí.

Během masáže

Abych Vám popsal zážitek během masáže, to je úkol sám o sobě. Už jsem zažil několik masáží na milking table, ale stále nejsem schopen přesně vyjádřit ten pocit. Je to něco jako být transportován do jiné dimenze, kde existuje jen já a masérka, a nic jiného není důležité. Je to nádherný pocit, který patří mezi ty, jež se nedají vysvětlit slovy.

Po masáži

Není divu, že po tak silném a osvobozujícím zážitku, jakým je milking table masáž, je třeba si dopřát čas k regeneraci. Během masáže se do těla uvolní mnoho endorfinů a ostatních "šťastných" hormonů, a je třeba jim umožnit dosáhnout svého maximálního účinku. Pokud máte možnost, doporučuji strávit nějaký čas v klidu a relaxaci po masáži. Mě osobně to pomáhá udržet ten nádherný pocit ještě nějaký čas po skončení masáže.